امام جمعه شهرستان شاهرود
روابط عمومی یک رسانه است/ضرورت نگاه واقع گرایانه و منصفانه به روابط عمومی
روابط عمومی یک رسانه است/ضرورت نگاه واقع گرایانه و منصفانه به روابط عمومی
 
 

 روابط عمومی یک رسانه است/ضرورت نگاه واقع گرایانه و منصفانه به روابط عمومی

 

امام جمعه شهرستان شاهرود با اشاره به اینکه روابط عمومی به عنوان یک نهاد ارتباطی متعلق به جامعه است، گفت: روابط عمومی یک رسانه است که باید با رسانه های دیگر ارتباط داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شهری شاهرود، حجت السلام والمسلمین حاج عباس امینی در نشست مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی که با حضور مسئولان عالی رتبه استان و شهرستان و مدیران دستگاههای اجرایی در هفته دولت برگزار شد، با بیان اینکه   روابط عمومی ها به دلیل جایگاه راهبردی زیربنایی خود می توانند سازمان های مختلف را در همگامی با پیشرفت و تحولات جهانی یاری دهند، افزود: حیات سازمانی مستلزم فعالیت مداوم روابط عمومی هاست و سازمان بدون روابط عمومی زنده و پویا، موفق و اثربخش نخواهد بود.

وی ضمن بیان این مطلب که در دنیای کنونی، ارتباط و اطلاع رسانی حرف اول را در هر جامعه می زند و در این میان روابط عمومی دستگاه های اجرایی به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان دارای نقشی ارزشمند و رسالتی مهم دارند، ابراز داشت:عرصه فعالیت در روابط عمومی نیازمند داشتن اطلاعات، تخصص و تجربه است.

تاریخ:
1400/06/10
تعداد بازدید:
63
منبع:
آدرس :خیابان تهران ، بلوار شهید بهشتی ، روبروی میدان هفت تیر ،جنب دانشگاه علوم پزشکیتلفن : 64-32224060 - 023 نمابر: 32226021-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal