شهردار شاهرود:
تلاش مضاعف و خدمت صادقانه وظیفه و ادای دین ما به مردم است
شهردار شاهرود با اشاره به اینکه در قبال شهید باکری‌ها که جان خود را فدای میهن کردند وظیفه ما بسیار سنگین است، گفت: تلاش مضاعف و خدمت صادقانه وظیفه و ادای دین ما نسبت به مردم است.

 

 
تلاش مضاعف و خدمت صادقانه وظیفه و ادای دین ما به مردم است

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه در قبال شهید باکری‌ها که جان خود را فدای میهن کردند وظیفه ما بسیار سنگین است، گفت: تلاش مضاعف و خدمت صادقانه وظیفه و ادای دین ما نسبت به مردم است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شهری شاهرود، محسن احمدی در آیین تجلیل از شهرداران بازنشسته و شهردار شهر که به مناسبت 25 اسفند ماه سالروز شهادت مهدی باکری و روز شهردار، صبح امروز در صحن علنی شورای اسلامی شهر با حضور دوره ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر، معاونان و مدیران شهرداری، شهردار بازنشسته شاهرود محمد جیرانی برگزار شد، افزود: آیین‌هایی از این دست قوت قلبی برای تلاش مستمر در راه خدمتی مؤثرتر به مردم است.

وی با تأکید بر اینکه شهید باکری نشان داد علاوه‌بر سختی‌های کسوت مسئولیت، ایثار، شجاعت و ازخودگذشتگی مؤلفه‌های خدمت صادقانه در عرصه‌های مختلف است که باید به آن توجهی بیشتر شود، ابراز داشت: وظیفه‌ی ما در این دوره و در قبال مردم ، تواضع و ایثار و خدمت جهادی است.

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه پیشرفت کشور مرهون کار و تلاش ایثار گونه مسئولان است، اظهار داشت: گاهاً مشکلات سد راهی برای ارائه خدمت می‌شود که باید در راستای مرتفع شدن این مشکلات و سنگ اندازی ها مقاوم بود و با اعتقاد به خدمت صادقانه و مؤثر به مردم در این راه گام برداشت.

احمدی ضمن بیان این مطلب که در طول مسیر خدمت در شاهرود هر اقدامی که انجام‌شده مرهون اعتماد و حمایت ریاست و اعضای شورای شهر شاهرود بوده که ماحصل آن رضایتمندی مردم را دربرداشته است، عنوان داشت: تمامی اقدامات انجام شده در مسیر توسعه و پیشرفت شهر فقط اقدامات شهردار شهر نبوده است بلکه همکاری و همراهی تمامی کارکنان و کارگران زحمتکش این مجموعه را در بر داشته است.

وی پاکیزگی و زیبایی شهر را در کنار پروژه‌های عمرانی از خواسته‌های به‌حق مردم دانست و اعلام داشت: همراهی و همکاری حوزه‌ها و سازمان‌های مختلف در مدیریت شهری چون ارائه خدمات حمل‌ونقل ایده‌آل، حس آرامش مردم و نیروهای آتش‌نشانی و خدمات ایمنی، گنجینه‌ای ارزشمند فضای سبز شاهرود و فعالیت شبانه روزی نیروهای سازمان سیما منظر و فضای سبز، صداقت و امانت‌داری و پاک‌دستی نیروهای اداره مالی و درآمدی شهرداری باعث شده تا شاهرود امروز، شهری زیبا برای زندگی باشد.

در پایان شهردار شاهرود با اشاره به این‌که امروز شاید شهردار به‌عنوان شاخص این مجموعه مورد تقدیر قرار گیرد اما تمامی این اقدامات ارزشمند در شهر حاصل دسترنج و خلاقیت مدیران، کارکنان و کارگران ارزشمند ما هستند که نقش سازندگی را در شهر به‌عهده داشته اند، بیان داشت: بنده از تمامی مسئولان و شهردارانی که از دوره‌های قبل تلاش‌ها و زحمات فراوانی را متحمل شدند تا شاهرود را امروز این‌گونه می‌بینیم تقدیر و تشکر کرد و امیدوارم در فرصت باقی‌مانده خدمت که برای بنده مهیا شده بتوانم یادگاری‌هایی را در شهر به‌جا بگذارم که رضایتمندی دوچندان مردم را به‌همراه آورد.

تاریخ:
1401/12/24
تعداد بازدید:
2009
منبع:
شهرداری شاهرود
 آدرس :خیابان تهران ، بلوار شهید بهشتی ، روبروی میدان هفت تیر ،جنب دانشگاه علوم پزشکی تلفن : 31555332 - 023 نمابر: 32390009-023 پست الکترونیکی : r.o@shahrood.ir 
                                                                                                                                                                                                                                                                                   
                                                                                                                                                                                                                                                                 
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری شاهرود می باشد.
Powered by DorsaPortal