اشتراک گذاری
12 تیر 1403
1460 بازدید
نویسنده : لیلا نیرنگی
منبع : روابط عمومی شهرداری شاهرود

 

آغاز مسابقات انتخابی تیم ملی عملیاتی ورزشی آتش نشانان در شاهرود

شهردار شاهرود از آغاز مسابقات انتخابی تیم ملی عملیاتی ورزشی در شاهرود خبر داد و اظهار: این دوره از مسابقات از ۱۱ تیرماه تا ۱۳ تیرماه به مدت سه روز به میزبانی شهرداری شاهرود برگزار شده‌است.

به گزارش مدیریت شهری شاهرود، محسن احمدی با بیان اینکه این دوره از مسابقات در دو رشته صد متر با مانع و سقوط از برج برگزار شده‌است، افزود: سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهرود با هماهنگی هیئت ورزش‌های همگانی و انجمن ورزش آتش‌نشانان و امدادگران این دوره از مسابقات را برگزار می کند.

وی با تأکید بر اینکه مسابقات عملیاتی ورزشی آتش‌نشانان کشور در راستای انتخابی تیم ملی با حضور آتش‌نشانان شهرهای مختلف شامل تهران-رشت-قزوین-اصفهان-شیراز-ساری-مشهد-صنعت نفت و شاهرود در حال برگزاری است، ابراز داشت: انتخابی تیم ملی جهت حضور تیم ملی در مسابقات جهانی آتش‌نشانان در کشور چین برگزار خواهد شد.

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه در سال گذشته هشت نفر از آتش‌نشانان شاهرودی در تیم منتخب ایران در مسابقات جهانی ترکیه حضور داشتند، عنوان کرد: برگزاری مسابقات عملیاتی- ورزشی آتش نشانان تیم های منتخب کشور در پویایی همه آتش نشانان تاثیر گذار است.

احمدی با تاکید بر اینکه آتش نشانان شاهرودی در دوره های قبل در سال ۱۳۹۷ افتخار کسب مقام قهرمانی کشور، سال گذشته قهرمانی و نایب قهرمانی تیم عملیاتی ورزشی آتش نشانان در کشور و حضور ۸نفر از آتش نشانان شاهرودی در تیم ملی و کسب رتبه ۶ جهانی را در کارنامه خود دارند.

همچنین وی با توجه به اینکه سازمان آتش نشانی شهرداری شاهرود مجرب و پویا است، اعلام داشت: این اعتماد به نفس آتش نشان ها و آمادگی جسمانی و عملیاتی آن ها ما را بر آن داشت تا پیشنهاد میزبانی برگزاری مسابقات را در شهر شاهرود بدهیم که به لطف خدا و تلاش سازمان آتش نشانی این مسابقات هم اکنون به نحو شایسته ای با حضور تیم های منتخب در حال برگزاری است .

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه برگزاری این رویداد ورزشی از ویژگی های متنوعی برخوردار است، ابراز داشت: این فعالیت ورزشی که در قالب فدراسیون ورزش های همگانی صورت می گیرد قطعا باعث تحرک و پویایی هرچه بیشترواشتیاق جوانان به ورزش خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *