اشتراک گذاری
09 فروردین 1403
5308 بازدید

خط قرمز شهرداری شاهرود؛ پاکدستی، صداقت و امانتداری اموال و حقوق مردم است

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه انتظار مردم از مسئولان پاکدستی، صداقت و امانتداری از اموال و حقوقشان است، گفت: عملکرد  درخشان شهرداری شاهرود ثمره تعامل مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شهری شاهرود، محسن احمدی ، افزود: ارائه عملکرد شهرداری در شورای مدیران با هدف بررسی نقاط ضعف و قوت مجموعه و اعتمادبه‌نفس و باور مدیران در بخش‌های مختلف صورت می‌پذیرد.

وی با تأکید براینکه امروز قدردان اعتماد مردم شهر هستیم که با کمترین توقع لایق بیشترین خدمت هستند، اظهار کرد: تمام تلاش خود و مجموعه مدیریت شهری رسیدن به شهر آرمانی است هرچند که هنوز با آن فاصله داریم، اما با تلاش شبانه‌روزی، صداقت، امانت و پاک‌دستی در بخش‌های مالی و سرمایه‌ای شهرداری انجام‌وظیفه کرده و تلاش دوچندان خواهیم کرد که شاهرود را به شهر ایده‌آل و آرمانی نزدیک و نزدیک‌تر کنیم.

شهردار شاهرود با اشاره به این‌که وظیفه شهردار و شهرداری دقت نظر بیشتر از سرمایه و اموال مردم در ارائه خدمات مطلوب به آن‌ها است، عنوان کرد: اولین توقع مردم از مجموعه شهرداری کار، تلاش و همت مضاعف در رسیدن به بالندگی، رشد و تعالی شهر به نقطه آرمانی است که تمام تلاش خود را برای اجرای این هدف خواهیم کرد.

شایان ذکر است،محسن احمدی با بیان این‌که امروز زمانی است که کارکنان و مجموعه اگر می‌خواهند اثرگذار باشند، نباید به هشت ساعت کار اکتفا کرده و باید فراتر از زمان وقت بگذارند تا در راستای موفقیت و اثرگذاری در شهر در جهت رسیدن به هدف که همان رضایتمندی و رشد و توسعه شهر است، اقدامات جهادی را سرلوحه کار خود قرار دهند، بیان کرد: علی‌رغم کمبود نیروی انسانی در این مجموعه که هر نفر علاوه‌بر کار خود ممکن است کار چندین نفر دیگر را به‌نحو احسن انجام دهد، امروز شاهد آن هستیم که مجموعه شهرداری شاهرود در راستای عملکردخوبی را ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *