اشتراک گذاری
31 خرداد 1403
1560 بازدید
نویسنده : لیلا نیرنگی
منبع : روابط عمومی شهرداری شاهرود

نهضت آسفالت در شاهرود با قدرت در حال انجام است/ رضایت شهروندان از خدمات شهرداری مهمترین سرمایه است

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه نهضت آسفالت معابر و خیابانهای شهر به صورت گسترده در تمام مناطق ازجمله شهرک بهارستان،خیابان نوبهار، خیابان بهار ، خیابان آفتاب، شهرک ولیعصر، راه آهن و… انجام شده و در حال انجام است، گفت: این عملیات با هدف خدمت مطلوب به شهروندان اجرایی می شود.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شهری شاهرود، محسن احمدی در حاشیه بازدید از عملیات آسفالت ریزی معابر شهر، افزود: عملیاتهای آسفالت ریزی با  رعایت اصول فنی و زیرسازی‌های لازم با کیفیت مطلوب انجام می‌شود وکه روان‌سازی تردد شهروندان، ارتقای کیفی، بهسازی معابر و مناسب‌سازی محیط، سیما و منظر شهری مدنظر مدیریت شهری قرار دارد.

وی با بیان اینکه معابر شهری بعد از حفاریهای پی در پی، اجرای پازل فرش و کانال هدایت آبهای سطحی با مطالبه به حق مردمی در دست عملیات آسفالت ریزی قرار خواهد گرفت ، ابراز داشت: عملیات آسفالت معابر توسط شهرداری بر اساس اولویت‌بندی در حال انجام است و ترمیم، اصلاح و اجرای روکش آسفالت همچنان ادامه دارد.

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه مدیریت شهری شاهرود به کیفیت آسفالت معابر به عنوان یکی از مطالبات جدی شهروندان توجه ویژه دارد، اظهار داشت: رفع نیاز شهروندان اولویت مدیریت شهری بوده و در طرح نهضت آسفالت بسیاری از معابر و خیابان‌های شهر در دستور کار قرار دارد که این موضوع رضایت شهروندان را به همراه داشته است.

وی رضایت شهروندان را مهمترین و بزرگترین سرمایه مدیریت شهری شاهرود دانست و عنوان داشت: تحقق این موضوع اولویت مدیریت شهری شاهرود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *