اشتراک گذاری
14 تیر 1403
1275 بازدید
نویسنده : لیلا نیرنگی
منبع : روابط عمومی شهرداری شاهرود

پایان مسابقات انتخابی تیم ملی عملیاتی ورزشی آتش نشانان در شاهرود/اعلامی اسامی نفرات تیم ملی بعد از بررسی انجمن ورزش آتش نشانان کشور

شهردار شاهرود از پایان مسابقات انتخابی تیم ملی عملیاتی ورزشی در شاهرود خبر داد و گفت: نفرات برگزیده شده تیم ملی پس از بررسی انجمن ورزش آتش نشانان کشورطی مدت ده روز اعلام می شود.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شهری، محسن احمدی با بیان اینکه این دوره از مسابقات در دو رشته صد متر با مانع و سقوط از برج برگزار شده‌است، افزود: سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهرود با هماهنگی هیئت ورزش‌های همگانی و انجمن ورزش آتش‌نشانان و امدادگران کشور این دوره از مسابقات را برگزار کرد.

وی با تأکید بر اینکه مسابقات عملیاتی ورزشی آتش‌نشانان کشور در راستای انتخابی تیم ملی با حضور آتش‌نشانان شهرهای مختلف شامل تهران-رشت-قزوین-اصفهان-شیراز-ساری-مشهد- کرج-صنعت نفت و شاهرود در حال برگزارشده است، ابراز داشت: انتخابی تیم ملی جهت حضور تیم ملی در مسابقات جهانی آتش‌نشانان در کشور چین برگزار خواهد شد.

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه این دوره از مسابقات از ۱۱ تیرماه تا ۱۳ تیرماه به مدت سه روز به میزبانی شهرداری شاهرود برگزار شده‌است، اظهار داشت:۸نفر برگزیده این دور از مسابقات به اردوی تیم ملی آتش نشانان کشور دعوت می شوند.

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه در سال گذشته هشت نفر از آتش‌نشانان شاهرودی در تیم منتخب ایران در مسابقات جهانی ترکیه حضور داشتند، عنوان کرد: برگزاری مسابقات عملیاتی- ورزشی آتش نشانان تیم های منتخب کشور در پویایی همه آتش نشانان تاثیر گذار است.

احمدی با تاکید بر اینکه آتش نشانان شاهرودی در دوره های قبل در سال ۱۳۹۷ افتخار کسب مقام قهرمانی کشور، سال گذشته قهرمانی و نایب قهرمانی تیم عملیاتی ورزشی آتش نشانان در کشور و حضور ۸نفر از آتش نشانان شاهرودی در تیم ملی و کسب رتبه ۶ جهانی را در کارنامه خود دارند.

همچنین وی با توجه به اینکه سازمان آتش نشانی شهرداری شاهرود مجرب و پویا است، اعلام داشت: این اعتماد به نفس آتش نشان ها و آمادگی جسمانی و عملیاتی آن ها ما را بر آن داشت تا پیشنهاد میزبانی برگزاری مسابقات را در شهر شاهرود بدهیم که به لطف خدا و تلاش سازمان آتش نشانی این مسابقات هم اکنون به نحو شایسته ای با حضور تیم های منتخب در حال برگزاری است .

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه برگزاری این رویداد ورزشی از ویژگی های متنوعی برخوردار است، ابراز داشت: این فعالیت ورزشی که در قالب فدراسیون ورزش های همگانی صورت می گیرد قطعا باعث تحرک و پویایی هرچه بیشترواشتیاق جوانان به ورزش خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *